usługi SEO

pozycjonowanie

Pozycjonowanie to proces, który ma wznieść Twoją stronę na wyżyny wyszukiwarki Google. Działania podejmowane w tym obszarze muszą być precyzyjne, aby użytkownicy mogli odnaleźć Cię w sieci. Dobrze przeprowadzony audyt strony, jej optymalizacja pod wyszukiwarki, odpowiednio dobrane frazy kluczowe, to tylko nieliczne kroki, które podejmujemy, aby Twoja strona znalazła się w top 10.

Poprawa widoczności strony w wynikach wyszukiwania

czym jest optymalizacja stron internetowych?

 

W skrócie pod pojęciem optymalizacja strony rozumiemy szereg działań zmierzających do poprawy widoczności strony w wyszukiwarce. Celem optymalizacji jest doprowadzenie do osiągnięcia przez stronę klienta jak najwyższych pozycji w Google. Dzięki odpowiedniej optymalizacji można znacząco ograniczyć wydatki na kampanie reklamowe i osiągnąć taki sam, a nawet lepszy efekt. By wykonać optymalizację, musimy wcześniej przeprowadzić audyt strony internetowej. Dzięki niemu dowiadujemy się o mocnych i słabych punktach strony. Zakres optymalizacji wynika bezpośrednio z informacji, jakie poznajemy na podstawie audytu. W większości przypadków optymalizacja ma na celu:

Zwiększenie szybkości wczytywania się strony

Zmniejszamy wtedy wagę grafiki, objętość kodu strony i odpowiednio konfigurujemy połączenia. Szybkość wczytywania jest jednym z głównych elementów optymalizacji. Dzieje się tak dlatego, iż wolno wczytująca się strona nie tylko traci w oczach Google, ale jest opuszczana przez użytkowników jeszcze przed załadowaniem.

Uzyskanie zgodności ze standardami W3C

Osiągnięcie standardów W3C gwarantuje, że strona internetowa będzie się wczytywała poprawnie wszystkim użytkownikom. Bez względu na to, jaki posiadają system operacyjny czy urządzenie.

Zwiększenie widoczności strony w Google

Optymalizujemy nagłówki strony, uzupełniamy sekcje meta description i meta keywords. Dokonujemy niezbędnych zmian w walidacji, hiperłączach i innych strukturach, które wpływają na pozycję strony. Dzięki temu pozycjonowanie jest szybsze i przynosi lepsze efekty.

W Canaq wykonujemy optymalizację stron www we Wrocławiu

i dla klientów z okolic Wrocławia. Odległość jaka nas dzieli nie stanowi żadnego problemu – głównie działamy online.

Dysponujemy narzędziami i wiedzą, które pozwalają szybko poprawić kondycję strony. Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny, przez cały czas pamiętając o głównych celach. Te natomiast skupiają się na tym, by strona naszego klienta stała się silna i lepsza od stron konkurencyjnych.

by Paulina Kanak

właścicielka domen Canaq.net | Canaq.pl

© Copyright 2014 | Wszelkie prawa zastrzeżone
cq.canaq@gmail.com