popraw widoczność swojej strony w wynikach wyszukiwania

audyt seo

Audyt strony internetowej to punkt wyjścia do późniejszej optymalizacji i pozycjonowania. W Canaq możesz zamówić audyt strony i przekonać się, w jakiej kondycji jest Twoja witryna. Dane uzyskane na podstawie audytu pomogą naszym specjalistom w poprawieniu struktury i widoczności Twojej strony.

dowiedz się jak pracuje Twoja strona

dlaczego warto wykonać audyt SEO?

 

Nie oszukujmy się – większość stron internetowych nigdy nie odniesie sukcesu. Nie dlatego, że nie są atrakcyjne albo nie posiadają ciekawej treści. Głównie dlatego, że nie są odpowiednio zoptymalizowane i zadbane od strony technicznej. 

Audyt jest swego rodzaju inspekcją stanu strony. Na jego podstawie dowiadujemy się, w jakiej jest ona kondycji i co trzeba w niej zmienić. To oszczędza czas na działania „w ciemno”. Klient dowiaduje się o mankamentach strony i sposobie, w jaki postrzega ją Google. My natomiast wiemy, co musimy zrobić, by strona w końcu osiągnęła topy.

świadomość

czego dowiesz się na podstawie audytu?

 

$

Poznasz stopień unikalności treści znajdujących się na stronie. Wiesz, co jest skopiowane i szkodzi stronie, a co unikalne i jej pomaga.

$

Widzisz błędy w kodzie strony, które wydłużają czas jej wczytywania i wpływają negatywnie na różne mechanizmy.

$

Wiesz czy strona wczytuje się poprawnie zarówno na komputerach i laptopach, jak i na urządzeniach mobilnych.

$

Otrzymujesz raport o czasie wczytywania się strony i grafik oraz informację o elementach spowalniających.

$

Poznajesz opis strony oraz treści tytułów i nagłówków. To pozwala nam je w razie potrzeby zmodyfikować na skuteczniejsze.

$

Otrzymujesz wskazanie pominiętych, aczkolwiek bardzo ważnych elementów strony (np. favikona czy Google Analytics).

audyt strony

pierwszy krok do sukcesu

 

Tak kompleksowe sprawdzenie stanu strony, pozwala nam na podjęcie skutecznych działań. Nasi specjaliści dowiadują się, co powoduje, że strona nie spełnia wszystkich wymagań Google. Ta wiedza umożliwia automatycznie przeprowadzenie skutecznej optymalizacji strony. Audyt strony internetowej we Wrocławiu to tak naprawdę pierwszy krok w kierunku pracy nad stroną. Nie powinien być nigdy pomijany, bo to on daje klarowny obraz tego, co jest do zrobienia.

dlaczego warto zdecydoeać się na audyt SEO w canaq?

 

Przede wszystkim posiadamy nowoczesne i zaawansowane narzędzia diagnostyczne. To gwarantuje, że żaden detal nie zostanie pominięty. Druga sprawa to oczywiście umiejętność właściwej interpretacji wyników audytu. Pewne elementy nie zawsze są oczywiste, a do ich zrozumienia potrzebna jest nie tylko wiedza, ale i doświadczenie. W Canaq pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. W trakcie swojej kariery mieli do czynienia z ogromną ilością stron i różnorodnymi wynikami audytów. W pewnym sensie nic nie może ich zaskoczyć. Nie ma znaczenia, w jakim stanie jest Twoja strona. Naszym celem jest jej bezstronne i profesjonalne zweryfikowanie. Później natomiast wykonanie kroków, dzięki którym poprawi się jej kondycja. Siła konkurencji ma tu niewiele wspólnego. Odpowiednio zaplanowane i wykonane działania zawsze przynoszą spodziewane rezultaty.

by Paulina Kanak

właścicielka domen Canaq.net | Canaq.pl

© Copyright 2014 | Wszelkie prawa zastrzeżone
cq.canaq@gmail.com