Cześć! Jestem Paulina

Stworzyłam CANAQ, żeby Twój biznes online wyszedł ze strefy marzeń i stał się rzeczywistością

 

Canaq to realne efekty, zaangażowanie w sukces i rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. Zajmujemy się projektowaniem stron www, pozycjonowaniem i optymalizacją. Tworzymy nową, lepszą przyszłość małych i średnich firm. Celami, jakie nam przyświecają, są przede wszystkim konsekwentne i efektywne tworzenie marek klientów oraz elastyczność działania. Pomagamy tam, gdzie inni rozkładają ręce.

czym się zajmujemy?

Każdy przedsiębiorca potrzebuje sposobów na dotarcie do potencjalnych klientów. Każdy oczekuje skuteczności i konwersji. Na tym przecież opiera się biznes, a naszym zadaniem jest pomóc Ci w realizacji tych celów.

Pozycjonujemy Twój biznes 

– rzetelnie i efektywnie. Dbamy o zwiększenie ruchu na Twojej stronie, o lepszą i skuteczniejszą sprzedaż, nieustannie podnosimy wyniki wyszukiwania Twoich fraz w Google.

DOkonujemy audytów SEO

– skrupulatnie i krytycznie. W tym obszarze nie ma przed nami tajemnic. Zgłębiamy każdy zakamarek Twojej strony innternetowej, aby pokazać Ci co można zrobić efektywniej.

Projektujemy strony firmowe

– atrakcyjne i responsywne. Stawiamy blogi, robimy strony lądowania. Zapewniamy wsparcie od momentu podjęcia współpracy, ale zapewniamy też opiekę nad stronę po jej ukończeniu.

Optymalizujemy strony www

– dokładnie i z zamierzonym efektem. Stawiamy na detale, analizujemy działania podjęte na Twojej stronie i uczymy Cię jak radzić sobie z optymalizacją w przyszłości.

dlaczego Canaq

Nie powiemy Ci, że jesteśmy najlepsi. Nie zagwarantujemy topów w jeden dzień. Nie będziemy obiecywać złotych gór. Jednak zrobimy wszystko, by wspólnie budować siłę i stabilność Twojej firmy. Wykorzystamy do tego całą swoją wiedzę i doświadczenie. One zawsze procentują, a przemyślana strategia zawsze przynosi rozwój.

wiedza i doświadczenie

Mamy za sobą wiele lat pracy w branży SEO, web design i marketingu internetowym. Pracowaliśmy przy różnych projektach i widzieliśmy chyba wszystko. Możemy też z pełnym przekonaniem stwierdzić, które narzędzia działają, a które są już nieskuteczne. Tworząc strony internetowe czy wykonując pozycjonowanie stron www, zawsze kładziemy nacisk na detale. To one tak naprawdę przesądzają o skuteczności działań.

Na samym początku przeprowadzamy audyt strony, następnie ją optymalizujemy, a dopiero później pozycjonujemy. Każdy etap tych działań musi być przeprowadzony w zgodzie z założeniami Google i jednocześnie z korzyścią dla użytkowników strony. Nasze działania opierają się na strategii win-win. Modelu, w którym każdy wygrywa.

by Paulina Kanak

właścicielka domen Canaq.net | Canaq.pl

© Copyright 2014 | Wszelkie prawa zastrzeżone
cq.canaq@gmail.com