W ustawieniach tożsamości dokonujemy ważnych ustawień dla nagłówków, które będą wyświetlały się w wyszukiwarkach internetowych. Tytuł witryny to część główna nagłówka, a Opis to dalsza treść informacji dla odwiedzającego.

Tytuł naszej witryny to ElegantLab, natomiast opis to Wszystko o szablonach ElegantThemes. W wyszukiwarkach internetowych prezentuje się to następująco:

Tożsamość witryny

Ikona witryny to z kolei logo, które wyświetla się w zakładce przeglądarki. Najczęściej ikoną witryny jest logo danej firmy czy instytucji. Tak wygląda to u nas, czy w przypadku Elegant Themes czy też w przypadku różnych portali społecznościowych. Ważne jest aby Ikona witryny była kwadratowa i miała co najmniej 512 px.

Tożsamość witryny 2

TOŻSAMOŚĆ WITRYNY

Statystyczna strona główna

Jak w każdym szablonie od Elegant Themes nie zabrakło również i w WhosWho możliwości określenia czy strona główna ma pokazywać najnowsze wpisy (wartość domyślna) czy może statystyczną stronę główną. Strona statystyczna to strona, która została przez nas utworzona ręcznie. Taką stroną może być Kontakt, Oferta, Blog i każda inna jaką stworzyliśmy. Ustawienie statystycznej strony głównej innej niż domyślna spowoduje, że domyślna strona główna przestanie się wyświetlać. Oczywiście po przywróceniu ustawień do domyślnych standardowa strona główna zostanie przywrócona.

by Paulina Kanak

właścicielka domen Canaq.net | Canaq.pl

© Copyright 2014 | Wszelkie prawa zastrzeżone
cq.canaq@gmail.com