Dzisiaj na blogu ma swój debiut pierwszy layout, który możecie pobrać do własnego użytku. To znaczy, nie jest to pierwszy układ graficzny jaki kiedykolwiek zrobiliśmy, ale pierwszy, który otwiera cykl nowych działań na Canaq. Co jakiś czas będziemy dla Was przygotowywać bezpłatne materiały, które będziecie mogli wykorzystać na swoich blogach czy stronach. Układ graficzny możecie dowolnie zmodyfikować, możecie się nim tylko zainspirować, albo dostosować do własnych potrzeb – co tylko chcecie.

Jak dodać układ graficzny 

Poniżej znajdziesz przycisk umożliwiający Ci pobranie układu graficznego. Plik jaki pobierzesz będzie skompersowany, więc konieczne będzie jego rozpakowanie. Zrobisz to np. za pomocą darmowego programu WinRAR, albo korzystając z opcji jakie daje Ci Windows. Plik z układem graficznym będzie w rozszerzeniu .json. Żeby wgrać go na stronę należy z lewego, bocznego menu WordPressa wybrać polecenie Dodaj nowy wpis lub Dodaj nową stronę, a następnie wybrać import na pasku generatora Divi. Na Twoim ekranie wyświetli się okienko z opcją Importu i Eksportu. Wybierz przycisk Import, dodaj plik z rozszerzeniem .json, a następnie kliknij w duży niebieski przycisk Importuj projekt Programu Divi. I gotowe!

Układ graficzny został przygotowany dla wpisu/strony w pełnej szerokości, bez panelu bocznego. Jeżeli będziesz chciał dodać sidebar, to tym samym konieczna będzie modyfikacja ustawień pobranego layoutu.

by Paulina Kanak

właścicielka domen Canaq.net | Canaq.pl

© Copyright 2014 | Wszelkie prawa zastrzeżone
cq.canaq@gmail.com