tworzymy, poprawiamy i unowocześniamy

strony internetowe, blogi i landing page

W Canaq stawiamy na nowoczesne rozwiązania i atrakcyjne formy. Dobra strona internetowa ma naszym zdaniem przyciągać uwagę, zdobywać Klientów i dawać użytkownikowi wszystko, czego ten potrzebuje. 

Dopasowujemy projekt strony do Twojej grupy docelowej i do Twojej koncepcji. Chcemy, aby każdy użytkownik chętnie do Ciebie wracał. Ustalamy wygląd strony,  pracujemy nad jej nawigacją, grafiką i dostosowujemy zdjęcia, aby stworzyć spójny obraz Twojej marki.

Wybieramy motyw, a następnie optymalizujemy go pod kątem SEO. Wszystkie treści, które nam dostarczysz przejdą taką optymalizację. To dobry start dla pozycjonera, jeżeli będziesz chciał z jego usług skorzystać, albo prowadzić działania SEO we własnym zakresie.

Koniec prac odbywa się z Twoim udziałem. Szlifujemy wygląd i testujemy wszystkie mechanizmy. Jeżeli coś jeszcze wymaga poprawek, chcesz coś zmienić, coś dodać, to jest to ten moment. Po naniesieniu wszystkich Twoich uwag i akceptacji zmian, wgrywamy stronę u Ciebie.

Analizujemy ofertę i cele Twojej firmy. Chcemy lepiej poznać Ciebie i Twoich Klientów, aby z łatwością mogli poruszać się po Twojej przestrzeni online. Na życzenie Klienta integrujemy stronę z wizytówką Google i profilami social media. Pomagamy dobrać grafikę i przygotować odpowiednie banery na Twoje portale społecznościowe.

Kompleksowe wsparcie

w tworzeniu stron www

 

Strona www to inwestycja na lata. Nawet gdy zmienia się szatę graficzną, to treść i wartość strony budują nieprzerwanie wizerunek marki. Społeczność internetu jest wręcz niepoliczalna. To daje możliwość dotarcia do ogromnej liczby użytkowników. Gdy strona nie spełnia swoich założeń, to niewielu z nich stanie się klientami. W Canaq rozumiemy, że tworzenie stron we Wrocławiu to nie lada wyzwanie, bo konkurencja jest ogromna.

Dlatego nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie przygotowania projektu. Wspólnie wybieramy rozwiązania, które będą zastosowane w obrębie witryny.
Tworzymy zarówno proste strony wizytówki, jak i bardziej rozbudowane strony www.

W Canaq Twój cel traktujemy jak swój własny. Integrujemy się z wizją rozwoju Twojej firmy i nadajemy temu procesowi właściwy tor.

Nie ważne czy chcesz prowadzić serwis informacyjny, stronę www, blog czy landing page, aby zaprezentować swój produkt. Wszystkie Twoje działania w Internecie musza być spójne i charakterystyczne dla Twojej marki.

Responsywne, funkcjonalne i pełne wdzięku

strony internetowe

 

Projektujemy responsywne strony internetowe. „Ubieramy” markę w taki sposób, by została zapamiętana i budowała w świadomości klientów pozytywne skojarzenia. Wykorzystujemy do tego odpowiednio dobraną grafikę, kolorystykę i różne funkcjonalności, a przede wszystkim skupiamy się na właściwym sposobie nawigacji.

Tworzenie stron internetowych we Wrocławiu traktujemy bardzo serio. Do każdej realizacji podchodzimy tak, jak by to tylko ona decydowała o sukcesie naszego klienta. To pozwala nam skupić się maksymalnie na celach, jakie trzeba w danym przypadku osiągnąć.
Każdy projekt angażuje nas w pełni, ale przekłada się to zawsze na satysfakcjonujące rezultaty.

Projekt dostosowany do Twoich potrzeb

Nasza praca to Twoja satysfakcja

 

To oczywiście skrótowy opis procesu tworzenia strony www. W rzeczywistości nad projektem pracuje kilka osób, a zakres prac jest znacznie szerszy. Naszym celem jest zaprojektowanie takiej strony, która będzie cechować się:

E

atrakcyjnym wyglądem 

E

intuicyjnym działaniem

E

szybkością wczytywania

E

responsywnością

E

oddziaływaniem marketingowym 

by Paulina Kanak

właścicielka domen Canaq.net | Canaq.pl

© Copyright 2014 | Wszelkie prawa zastrzeżone
cq.canaq@gmail.com