WYWIADY

Dziś w branży muzycznej bardzo trudno jest znaleźć równowagę pomiędzy promocją i marketingiem, a tworzeniem. Walczyliśmy z tym w przeszłości jednak nadal pozostaje to wyzwaniem. 

Michael Minheart

„MMXIII„ to taki przekrój naszej początkowej twórczości. Każdy musi od czegoś zacząć. Demo powstało dość nieplanowanie, ale efekt spodobał nam się na tyle, że postanowiliśmy się nim podzielić. 

Czwarty Poziom

Tradycja surrealistyczna i obrazowość groteski wpływają na makijaż, który wykonuję. Z drugiej strony w moich pracach również można zauważyć inspirację współczesną popkultura. Inspiracje są nieograniczone, a ja po prostu płynę z nurtem. 

Catherine Falcon

Wywiad z Black Lodge - Amerykańską kapelą rockową.

Black Lodge to Amerykański zespół industrialowo – rockowy, założony w 2012 roku przez Johnnego Royal. Kapelę poznaliśmy w maju 2013 roku podczas premiery ich pierwszego teledysku „Never Clean”. Na szczególną uwagę zasługuje ich minialbum Tomahawk, który składa się z 6 świetnie skomponowanych kawałków. Obecnie Black Lodge koncertuje w Stanach Zjednoczonych, a o tym jakie mają plany na przyszłość dowiecie się z wywiadu przeprowadzonego na żywo przez Julie Pavlowa w serwisie Twitter.

Interview7

Marylin Manson o Charlie Hebdo, dzieciństwie, Biblii i więziennych ekscesach

Zawsze jestem podekscytowany, kiedy słyszę, jak inni mówią coś bardzo niestosownego, ale jako dziennikarz nigdy nie pisałem o kimś kogo nie lubię. Wiem też, że jestem łatwym łupem. Mam to we krwi. Ale to, co mi się nie podoba to tchórzostwo w Internecie, do którego doszło juz wcześniej – czyli po tym jak przestałem być dziennikarzem, a stałem sie naprawde sławny.

Catherine Falcon Make-UP Artist 44

 

„I am what you would call a sole trader. The biggest advantage is of course being your own boss. As a freelance makeup artist I can choose to enter into short-term agreements with clubs, stores, music and film companies but never get tied down. The best thing about working for yourself is deciding what your vision is. Then you are free to express your essence and unique characteristics on the market. As to disadvantages? A slow start. You have to be prepared to work for free, you need to network, you need to be on-time, serious, motivated and with a clear sense of who you are and why your services stand out compared to everyone else’s. As a sole trader it’ll take longer for you to start turning a profit.”

CATHERINE FALCON MAKE-UP ARTIST

SOCIONIC

Socionic to Amerykański zespół grający progresywnego hard rocka, założony w 2008 roku w Los Angeles w Californii przez obecnego wokalistę i kompozytora tekstów Michael’a Meinhart. Początkowo zespół był jedynie bocznym projektem wokalisty z uwagi na liczne koncerty i działalność w innych kapelach, z którymi występował. Swoją popularność zespół zawdzięcza albumowi „Identity”, który ujrzał światło dzienne 6 października 2012 roku. Obecnie zespół pracuje nad nowym album, na który czekamy z ustęsknieniem, a więcej o kapeli Socionic możecie przeczytać w dwóch artykułach przygotowanych przez Julie Pavlova.

Amazing Interview with Michael Meinhart from Socionic made by Shanti

We have good news for fans of Nine Inch Nails, Tool, Deftones and Alice in Chains. The American alternative progressive rock band Socionic has fresh great sound for you. Check the art videos and listen to Identity on Reverbnation.

I reach through dark to find the light

Have you ever stopped breathing while you are listening to music? Your breath stops, the rhythm of your heartbeat belongs to the music and the voice and the song controls your mind. Even when song ends you are still under the spell of it. If you never have felt these feelings and want to try – just check out Identity by Socionic.

by Paulina Kanak

właścicielka domen Canaq.net | Canaq.pl

© Copyright 2014 | Wszelkie prawa zastrzeżone
cq.canaq@gmail.com

Pin It on Pinterest