Już w tym roku ukaże się nowy film, za którego scenariusz, reżyserię i produkcję odpowiedzialny jest Davida Labrava pt.: “Street Level”, w którym będziemy mogli zobaczyć Marilyn Mansona oraz wokalistę Sully Erna z formacji Godsmack. Jak zdradzają niektóre portale internetowe, Erna wystąpił nie tylko w roli aktora, ale jest również odpowiedzialny za ściężkę dźwiękową do produkcji.

David Labrava , dobrze znany z roli Happy’ego w “Sons of Anarchy” zaprosił do współpracy kolegów po fachu takich jak Mark Boone Jr. czy Drea de Matteo. W filmie wystąpią również m.in.: Danny Trejo, Robert Patrick, Charisma Carpenter i Michael Nouri.

Według IMDB na obiecującą produkcję filmową Davida Labravy musimy jeszcze trochę poczekać, ponieważ film ukaże się na ekranach dopiero w Boże Narodzenie, jednak już teraz wiadomo, iż największe zaciekawienie wśród Internautów budzi postać Erna, który już w 2013 roku rozpoczął swoją karierę aktorską pojawiając się najpierw w telewizyjnym serialu “The Dirt”, następnie w jednej z głównych ról w filmie “Army of the Damned”, a ostatnio obsadzono go również w filmie Martina Scorsese o nazwie “Bleed dla Ten”

Przypominamy też, że Marilyn Mansona możecie zobaczyć w kilku produkcjach filmowych, takich jak “Sons of Anarchy”, “Lost Highway”, “Jawbreaker”, “Party Monster”, “Wrong Cops” oraz serialach “Eastbound & Down” i “Californication”.