Już w tym roku ukaże się nowy film, za którego scenariusz, reżyserię i produkcję odpowiedzialny jest Davida Labrava pt.: „Street Level”, w którym będziemy mogli zobaczyć Marilyn Mansona oraz wokalistę Sully Erna z formacji Godsmack. Jak zdradzają niektóre portale internetowe, Erna wystąpił nie tylko w roli aktora, ale jest również odpowiedzialny za ściężkę dźwiękową do produkcji.

David Labrava , dobrze znany z roli Happy’ego w „Sons of Anarchy” zaprosił do współpracy kolegów po fachu takich jak Mark Boone Jr. czy Drea de Matteo. W filmie wystąpią również m.in.: Danny Trejo, Robert Patrick, Charisma Carpenter i Michael Nouri.

Według IMDB na obiecującą produkcję filmową Davida Labravy musimy jeszcze trochę poczekać, ponieważ film ukaże się na ekranach dopiero w Boże Narodzenie, jednak już teraz wiadomo, iż największe zaciekawienie wśród Internautów budzi postać Erna, który już w 2013 roku rozpoczął swoją karierę aktorską pojawiając się najpierw w telewizyjnym serialu „The Dirt”, następnie w jednej z głównych ról w filmie „Army of the Damned”, a ostatnio obsadzono go również w filmie Martina Scorsese o nazwie „Bleed dla Ten”

Przypominamy też, że Marilyn Mansona możecie zobaczyć w kilku produkcjach filmowych, takich jak „Sons of Anarchy”, „Lost Highway”, „Jawbreaker”, „Party Monster”, „Wrong Cops” oraz serialach „Eastbound & Down” i „Californication”.