Szablony Elegant Themes

Stwórz stronę swoich marzeń.

Nazywam się Paulina Kanak i od 2011 roku zajmuje się tworzeniem stron, blogów i zapleczy na szablonach Elegant Themes. W tym miejscu pokazuje Wam, jak zabrać się za personalizację szablonów, jakie mają one możliwości, jak korzystać z pluginów oraz oswajam Was z kodem html i css.  Dlaczego akurat na szablonach tej firmy? Ponieważ nie będąc programistą, ani ekspertem od stawiania stron internetowych, można z nimi stworzyć piękne, intuicyjne, dostosowane do naszych potrzeb, niebanalne strony i blogi.

Na blogu pokazuję również, że nie trzeba być grafikiem, projektantem czy fotografem, żeby zadbać o efekt wizualny swojej strony. Dziele się z Wami swoją wiedzą i swoimi przekonaniami, a także opiniami innych, od których sama się uczę i którzy w moich oczach mają tytuł eksperta. Wierzę, że każdy może stworzyć swoje wartościowe miejsce w sieci, zdobywając nowe umiejętności i wiedzę, i ja Wam w tym pomogę.

Czego nauczysz się na moim blogu?

Jak modyfikować parametry strony za pomocą zmian w kodach html oraz css. Jest trochę ciekawostek i dużo przydatnych informacji.

W jaki sposób poradzić sobie z ustawieniami i opcjami szablonów. Rozszyfruje dla Ciebie pojęcia, które nawet po polsku nie mówią za wiele.

Nauczę Cię używać wtyczek (plugins) i pokażę do czego służą, a dzięki temu instalacja dodatkowych gadżetów nie będzie konieczna.

Niektóre ustawienia szablonów ET różnią się od siebie, postanowiłam ułatwić Ci sprawę i każdy szablon rozkładam na czynniki pierwsze.

Pin It on Pinterest