Zapewne wielu z Was napotkało problem z pierwszą aktualizacją zainstalowanych szablonów Elegant Themes. Najczęstszym problemem (z innymi do tej pory się nie spotkaliśmy) jest brak zainstalowanej wtyczki Elegant Updater Plugin. Podczas próby zaktualizowania szablony platforma WordPressa wyrzuca następujący błąd:

Elegant Updater Plugin

Oznacza to, że konieczna jest instalacja wtyczki Elegant Updater Plugin, dostępnej na stronie Elegant Themes.

INSTALACLA ELEGANT UPDATER PLUGIN KROK PO KROKU

01. Wchodzimy na stronę Elegant Themes i klikamy w odnośnik Download the ZIP file here. Automatycznie otwarte zostaje okno zapisu, w którym wskazujemy lokalizację, w jakiej plik ma zostać zapisany.

02. Wracamy na stronę WordPressa i z panelu bocznego wybieramy Wtyczki.

03. Wybieramy polecenie dodaj nową wtyczkę.

04. W kolejnym kroku wybieramy Wyślij wtyczke na serwer. Wybieramy pobrany plik elegant-themes-updater w formacie ZIP, a następnie wybieramy polecenie Zainstaluj.

05. Po włączeniu wtyczki Elegant Themes Updater, wybieramy Ustawienia (Settings)

Elegant Updater Plugin3

06. W ustawieniach wtyczki, w pozycji Elegant Themes Automatic Update Settings podajemy nazwę użytkownika (Username) oraz Klucz API (Personal API Key).

07. Zapisujemy zmiany i możemy powrócić na stronę aktualizacji w celu zaktualizaowania szablonów Elegant Themes.

Ustawienia Elegant Themes Automatic Update Settings

(Username i Personal API Key)

Uzupełnienie danych Elegant Themes Automatic Update Settings w ustawieniach wtyczki jest niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania i zaktalizowania szablonów Elegant Themes. W polu Nazwa użytkownika (Username) należy umieścić dane, które podawaliśmy podczas zakupu szablonów na stronie Elegant Themes i podczas tworzenia konta w ET. Będzie to ta sama nazwa użytkownika, za pomocą której logujemy się na nasze konto na stronie Elegant Themes.

Personal API Key uzyskacie logując się na swoje konto na stronie Elegant Themes. Po zalogowaniu wybieracie z dostępnych opcji Account a następnie Your API Key. Sekwencję liter i cyfr, która znajduje się pod napisem Copy & Paste Your Key kopiujecie i wklejacie w pozycji Personal API Key, w ustawieniach wtyczki Elegant Themes Updater.

by Paulina Kanak

właścicielka domen Canaq.net | Canaq.pl

© Copyright 2014 | Wszelkie prawa zastrzeżone
cq.canaq@gmail.com

Pin It on Pinterest